פרויקטים בשיווק

יפה נוף 120 – חיפה - דוניץ אלעד

יפה נוף 120 – חיפה

מתחם מגורי יוקרה שנוצר מתוך אהבה לחיפה, לרחובותיה, לנופיה עוצרי הנשימה, לאדריכלות האורבנית הייחודית לה, לקצב, לאנשים ולאווירה. הפרויקט מצוי במרחק הליכה ממרכז הכרמל השוקק, טיילת לואי המרהיבה, מרכז פנורמה, מסעדות שף והסינמטק, ומבטיח לדייריו חווית מגורים נדירה מול נוף קסום.

לעמוד הפרויקט
גבעת שמואל - דוניץ אלעד

גבעת שמואל

בואו לגור במגדל חדש, במיקום הטוב ביותר בגבעת שמואל בלב שכונת רמת הדר המבוקשת - בסמיכות למוסדות ציבור, חינוך, מסחר ובילוי. המיקום האופטימלי מבטיח איכות חיים גבוהה ונגישות נוחה לכל השירותים הנחוצים.

לעמוד הפרויקט
אפטאון – אשדוד - דוניץ אלעד

אפטאון – אשדוד

מתחם אפטאוון אשדוד מונה שלושה מגדלי יוקרה בני 18 קומות עם דירות מרווחות בתכנון מוקפד ובגימור בסטנדרט גבוה

לעמוד הפרויקט
אורבן פארק ראשונים – ראשון לציון - דוניץ אלעד

אורבן פארק ראשונים – ראשון לציון

שכונת המגורים החדשה הזו מגדירה מחדש את המושג אורבניות. בואו ליהנות מחיי קהילה עשירים ותוססים לצעירים ומשפחות, עיצוב עכשווי ומתקדם ונגישות לצירי התנועה המרכזיים במיקום הכי טוב שיש לראשון לציון להציע.

לעמוד הפרויקט
פארק תל אביב - דוניץ אלעד

פארק תל אביב

הכירו את השכונה החדשה מעל הפארק הגדול בדרום העיר. הפרויקט מציע דירות מעוצבות כמו שתמיד חלמתם, מעל שטח ירוק עצום ומרהיב ביופיו – ובמיקום מושלם בעיר הגדולה.

לעמוד הפרויקט
קריית האמנים - דוניץ אלעד

קריית האמנים

קריית האומנים בראשון לציון הוא מהפרויקטים החדשניים והמרשימים ביותר בישראל. הפרויקט ממוקם במזרח העיר המתפתחת, בסמיכות לתחבורה ציבורית, מוסדות ציבור ומוקדי בילוי ופנאי. המיקום האופטימלי מבטיח סביבה ירוקה, איכות חיים גבוהה ונגישות מצוינת לרחבי העיר.

לעמוד הפרויקט
יפו – תל אביב - דוניץ אלעד

יפו – תל אביב

תל אביב-יפו היא עיר שמהותה באנשים שמרכיבים אותה: בין אם הם בדרך הביתה עם חלה לשבת, או עצרו לנגב חומוס, מבוגרים או צעירים, רווקים או משפחות – כולם נשארים בה כי הם לא יכולים בלעדיה. יש כאלה שיקראו להם משוגעים, אנחנו קוראים להם מאוהבים.

לעמוד הפרויקט